Wyruszymy w podróż dookoła świata - sierpniowe półkolonie na osiedlu Plac Grunwaldzki!

fot. Marta Sobala
fot. Kalina Żaczek

​Druga połowa lata równa się nudzie? Nie ma mowy! Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku między 7. a 14. rokiem życia – wyruszamy w podróż dookoła świata! Będziemy zdobywać wiedzę o tym, jak świat jest piękny i jak różnie żyją na nim ludzie, zwiedzać nasze miasto, a przede wszystkim dobrze się bawić. Naszym punktem startowym jest wrocławskie osiedle Plac Grunwaldzki, ale przez pięć dni wspólnej przygody uda nam się poznać kulturę rówieśników i rówieśniczek
​z wielu miejsc na ziemi.

Przygotowaliśmy dla Was dwa turnusy półkolonii:

turnus 1: 9-13.08.2021
turnus 2: 16-20.08.2021.

Widzimy się od poniedziałku do piątku; opiekę zapewniamy w godzinach 8.00–17.00, przy czym zajęcia obowiązkowe odbywają się między 9.00 a 15.00.
​Dzieci muszą być przyprowadzane i odbierane przez rodziców/opiekunów – samodzielnie możliwe jest to tylko, gdy mają pisemną zgodę od opiekuna/opiekunki.

Ważne informacje:

Na półkolonie obowiązują zapisy. Formularz dostępny jest pod adresem: https://forms.gle/hQRicRBFSip8DqoH7
Udział w pięciodniowym turnusie dla jednego dziecka kosztuje 400 złotych.
Będziemy się spotykać w siedzibie Centrum Aktywności Lokalnej Plac Grunwaldzki OD NOWA (podwórze przy ul. Skłodowskiej-Curie 63a). 

Organizatorami „Podróży dookoła świata” są: Fundacja na Rzecz Studiów Europejskich (FEPS) oraz Fundacja Ładne Historie (operator CAL Plac Grunwaldzki OD NOWA). 
Projekt „DOOKOŁA ŚWIATA” – międzykulturowe półkolonie na Curie 63a” realizowany jest przez Fundację na rzecz Studiów Europejskich oraz Fundację Ładne Historie dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Wrocław.